Friday, 29.03.2024, 08:51
Logged in as Oaspete | Group "Гости"Welcome Oaspete | RSS


Pagina principala | Improvizeaza!!! - Forum | Profilul meu | Registrare | Iesire | Logare
Login form
                             
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Stiinta » Improvizatii si manufacturi :D » Improvizeaza!!!
Improvizeaza!!!
Monitor-091Дата: Tuesday, 12.01.2010, 01:19 | Сообщение # 1
Admin :)
Grupa: MegaAdmin ;)
Comentarii: 90
Premii: 6
Reputatie: 9
Status: :-)
In forum in categoria stiinta am deschis o tema tare interesanta dupa parerea mea :)
in categoria noua poti sa afisazi cele mai interesante kestii tehnice facute sau intilnite de tine, pur si simplu pentru multi asta e interesant si cred k daka cineva intilneste ceva despre ce il va interesa.. neaparat va realiza asta.. va fi si interesant :D
Sa vad kiar... totusi traiti ca robotii si faceti totul automat.. sau ai un oarecare hobby ce te-a facut sa unesti o baterie de 1,5V la un bec (in tinerete) :D

... eu cu mare placere de exemplu stau cu ciocanul de lipit si mai inventez kite o "prostie" interesanta, face viata mai interesanta...

>>>aici<<< scrie tot ce stii pe tema asta :D creeati o tema care vreti so desfashurati si datii bataie...

hai succes la inventii!!!


dead by april \m/ aproape ce mai buna rock band-a ;)

P.S. cea mai buna e Bullet For My Valentine ;)

 
Ro4feverДата: Saturday, 19.02.2011, 15:14 | Сообщение # 2
Elev
Grupa: EE - 091
Comentarii: 4
Premii: 1
Reputatie: 3
Status: :-)
16 tipuri de femei ..."IT" :)

1. Femeia Virus: Cand te astepti cel mai putin, se instaleaza in apartamentul tau si se face stapana. Daca incerci sa o dezinstalezi, pierzi multe lucruri. Daca nu, o sa pierzi totul.
2. Femeia Internet: Trebuie sa platesti ca sa ai acces la ea.
3. Femeia Server: Intotdeauna e ocupata cand ai nevoie de ea.
4. Femeia Windows: Stii ca are multe defecte, dar nu poti trai fara ea.
5. Femeia Apple Macintosh: Atragatoare, fara cusur, destul de scumpa, dar nu prea compatibila cu altele; doar 5 la suta dintre barbati cunosc placerea de a o avea.
6. Femeia PowerPoint: Ideala pt a o prezenta la petreceri, mese de afaceri, etc.
7. Femeia Excel: Se zice ca stie sa faca multe lucruri, dar tu o folosesti doar pt functia bazica.
8. Femeia Word: Intotdeauna te asteapta cu surprize si nu exista nimeni in lume care sa o inteleaga pe deplin.
9. Femeia DOS: Toti au avut-o o data, dar nimeni n-o mai vrea acum.
10. Femeia Backup: Crezi ca are destul, dar la ora de "sa vedem" ii lipseste ceva...
11. Femeia Scandisk: Stim ca e buna si ca vrea sa ajute, dar in realitate nimeni nu stie ce face.
12. Femeia Screensaver: Nu foloseste la nimic, dar te amuza.
13. Femeia Paintbrush: Toata machiaj si nimic de fond...
14. Femeia Harddisk: Isi aminteste de toate, tot timpul.
15. Femeia End-User: Nu face nimic bine si vesnic te intreaba cate ceva.
16. Femeia e-mail: Din fiecare 10 fraze pe care le zice, 9 sunt tampenii.

nls9
PS. Nimic comun cu discriminarea sexului mumos 0:) nls22
Прикрепления: 5803149.jpg (67.4 Kb)


In bere e putere , In vin e sanatate , In cognac e distinctie, iar in apa sunt microbi…
 
Forum » Stiinta » Improvizatii si manufacturi :D » Improvizeaza!!!
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright EE-091 © Created by Alexandru Gaidei 2024